Подільський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

21 Червня, 2023 р., 10:22
Телефонне платіжне шахрайство є одним з найпоширеніших видів шахрайства, яке може стати причиною втрати грошей та конфіденційних даних.
16 Травня, 2023 р., 09:14
Система Безоплатна правова допомога запускає інформаційну кампанію про допомогу постраждалим від насильства. Ця кампанія для того, щоб більше людей навчилися розпізнавати насильство та знали куди звернутися по допомогу.
26 Квітня, 2023 р., 16:03
Засуджені особи мають право на отримання всіх видів правових послуг, вони можуть звертатись для отримання безоплатної вторинної правової допомоги з будь-якого питання, зокрема щодо:
26 Квітня, 2023 р., 15:53
Військові мають право на пільги за кредитними зобов’язаннями.
26 Квітня, 2023 р., 15:47
Якими саме, за яких умов та якої тривалості — розповідаємо у картках.
26 Квітня, 2023 р., 15:45
Якщо людину підозрюють або обвинувачують у вчиненні злочину, вона має право на захист, що зокрема полягає у наданні можливості користуватися правовою допомогою захисника безоплатно за рахунок держави (ст. 14 Закону «Про безоплатну правову допомогу»).
19 Квітня, 2023 р., 09:29
До команди параюристів Східного регіону звернулася жінка з родини переселенців. Коли вони з чоловіком реєструвались як ВПО у Центрі надання адміністративних послуг, працівники центру наголосили, що її чоловікові треба терміново стати на військовий облік.
14 Квітня, 2023 р., 10:24
Правову бесіду зі школярами ЗЗСО №1 м. Подільська провів юрист Подільського бюро правової допомоги Сергій Морозов та роз’яснив основні правила мінної безпеки, щоб вберегти їх від небезпеки.
11 Квітня, 2023 р., 13:21
Як військовослужбовцям отримати безоплатну правову допомогу
23 Березня, 2023 р., 14:36
У зв’язку з введенням воєнного стану на території України, встановлено обмеження щодо виїзду певних категорій громадян за кордон. Військовозобовʼязаним чоловікам віком від 18 до 60 років, а також  жінкам-військовозобов’язаним заборонено покидати межі України.