Військовозобов’язані ВПО: чи потрібно ставати на облік у військкоматі?

Дата: 19.04.2023 09:29

До команди параюристів СФото без описухідного регіону звернулася жінка з родини переселенців. Коли вони з чоловіком реєструвались як ВПО у Центрі надання адміністративних послуг, працівники центру наголосили, що її чоловікові треба терміново стати на військовий облік.

💬 — Жінка попросила роз'яснення, чи дійсно її чоловік повинен ставати на військовий облік, якщо вже на обліку за основним місцем реєстрації, — розповідає Яна Токарь, керівниця команди параюристів Східного регіону та юрисконсульт Юридичної клініки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

❓ Військовозобов’язані ВПО: чи потрібно ставати на облік у військкоматі?

❓ Чи потрібно ставати на військовий облік, якщо переїхав, але не отримав довідку переселенця?

Усі деталі — у матеріалі від Яни та її колег-параюристів: https://cutt.ly/971YOkg

Проєкт здійснюється Українською фундацією правової допомоги та Координаційним центром з надання Безоплатна правова допомога за підтримки Mott Foundation.

❗A woman from the refugee family contacted the team of paralegals of the Eastern region. When she and her husband registered as internally displaced persons at the administrative service center, the center's employees emphasized that her husband urgently needed to register for the military.

💬 — The woman did not understand whether her husband should register for the military if he is already registered according to the main place of registration, — says Yana Tokar, head of the Eastern region paralegals team and legal consultant of the Legal Clinic of Yaroslav the Wise National Law University.

❓ Military-obliged refugees: sфhould they register for the military?

❓ Does a man need to register for the military if he moved, but did not receive an internally displaced person certificate?

All the details are in the material from Yana and her paralegal colleagues via the link: https://cutt.ly/971YOkg

The project is implemented by the Ukrainian Legal Aid Foundation in cooperation with the Coordination Centre for Legal Aid Provision with the support of the Mott Foundation.

#параюристи #paralegals #ULAF