28 Грудня, 2022 р., 10:48
Новорічні свята діти чекають з нетерпінням, аби отримати подарунки, про які вони мріяли. Тут вже дорослі стараються, як тільки можуть, щоб зробити ці миті у житті малечі незабутніми. Тож до такого чарівного дійства долучилися і депутати Подільської міської ради від політичної фракції «Слуга народу». Днями народні обранці, вже за доброю традицією, вітали діток із сімей, які потребують особливої підтримки. Більше десятка дітей отримали такі омріяні подарунки, які були сформовані за усіма дитячими бажаннями.
28 Грудня, 2022 р., 09:15
27 грудня відбулось засідання конкурсної комісії щодо визначення лауреатів Премії Подільського міського голови молоді та дітям за вагомі досягнення в різних сферах суспільного життя. Членами конкурсної комісії розглянуто пакети документів 10 претендентів на присудження премії у 3-х номінаціях: наукові досягнення; творчі досягнення; внесок у розвиток молодіжного руху і популяризації здорового способу життя та зайняття спортом. Серед номінантів визначено гідних, обдарованих та активних представників молоді та дітей нашої громади, які отримуватимуть щомісячну Премію за свої досягнення, що обов’язково допоможе їм вдосконалюватись та здобувати ще більше знань та перемог.
27 Грудня, 2022 р., 11:23
З 1 січня 2023 року автоматична виплата держдопомоги без звернення громадян продовжиться лише особам, які проживають на території територіальних громад, де ведуться бойові дії, або які перебувають в тимчасовій окупації/оточенні.
26 Грудня, 2022 р., 15:09
26 грудня виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський провів нараду із заступниками, директорами комунальних підприємств та керівниками структурних підрозділів міської ради. У ході робочої зустрічі була заслухана інформація про підсумки роботи всіх служб за тиждень та поставлені завдання на поточний період.
26 Грудня, 2022 р., 08:55
25 грудня відділом фізичної культури та спорту УОГП сумісно з БФ "Локомотив" був проведений Різдвяний кубок з футзалу серед дорослих.
26 Грудня, 2022 р., 08:53
Вже 10 місяців триває повномасштабна війна рф проти нашої держави. Упродовж всього часу подільчани активно підтримують та надають необхідну допомогу Збройним Силам України.
25 Грудня, 2022 р., 08:52
Щиро вітаю всіх християн Західного обряду зі світлим святом Різдва Христового!
24 Грудня, 2022 р., 08:00
Шановні працівники архівних установ!
23 Грудня, 2022 р., 15:39
Сьогодні, 23 грудня, в останню земну дорогу Подільська громада у невимовному горі проводжала свого Героя Стратулата Антона Федоровича.
23 Грудня, 2022 р., 11:02
22 грудня на базі ЗЗСО №8 відбулась презентація першого «Класу безпеки» в Подільській міській територіальній громаді. "Клас безпеки" — це всеукраїнський проект, мета якого - вивчення правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, ознайомлення з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, формування в учнів навичок надання домедичної допомоги. Ще однією ціллю даного проекту є побудова комунікації між органами місцевого самоврядування, Нацполіції та ДСНС, органами освіти та учнівською і батьківською громадами. Зважаючи на те, що культура застосування заходів безпеки закладається з дитинства, основним напрямком сумісної роботи є навчання дітей різного шкільного віку.