22 Квітня, 2024 р., 14:17
19-20 квітня в місті Одеса відбувся турнір з волейболу, памʼяті заслуженого тренера України Бориса Давидовича ЛІТВАКА серед юнаків 2006-2007 р.н.
22 Квітня, 2024 р., 13:35
Відтепер статус можна буде отримати у 30-ти денний термін двома шляхами:
22 Квітня, 2024 р., 12:09
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ «ДТЕК Одеські Електромережі» буде проводити профілактичні роботи у межах Подільської міської територіальної громади.
22 Квітня, 2024 р., 09:19
20 квітня Палата представників США більшістю голосів підтримала виділення допомоги для України.
22 Квітня, 2024 р., 08:39
«ДЖЕРЕЛО НАДІЇ» ОБ’ЄДНУЄ ЛЮДЕЙ!
22 Квітня, 2024 р., 08:17
Цієї ночі з тимчасово окупованого Криму російські війська спрямували по нашому регіону ударні безпілотники типу «Shahed-131/136». Наші сили ППО знищили 5 дронів.
22 Квітня, 2024 р., 08:13
«Щойно була доповідь Головкома Сирського – про найбільш гарячі точки фронту. Часів Яр та інші ключові напрямки на Донеччині: Покровський, Курахівський, а також Харківщина – Купʼянський напрямок. Наші позиції, наші результати. Я дякую кожному солдату, кожному командиру, усім нашим бойовим підрозділам, які дійсно влучні та стійкі. Доповів сьогодні Головком і щодо ураження цілей на окупованій території – реалізовані операції та підготовка запланованих. Російська армія повинна нести втрати щодня, і кожен такий день – російських втрат – наближає для нас такий потрібний мир. Говорив також з міністром оборони Умєровим, і ключове – це ППО. Ми робимо все можливе, контактуємо з усіма можливими партнерами, щоб збільшити захист неба – збільшити кількість та якість систем ППО в руках наших воїнів. Кожен лідер і кожна країна, які в цьому допомагають, є справжніми рятівниками життя».
19 Квітня, 2024 р., 15:58
Протягом тижня з 15.04.2024 року по 19.04.2024 року соціальною роботою охоплено сім’ї /особи, які перебувають на обліку та звернулись до Подільського міського центру соціальних служб:
19 Квітня, 2024 р., 15:50
Сьогодні, 19 квітня, під головуванням заступника Подільського міського голови Таїсії Скрипнік відбулось засідання координаційної ради з питань соціального захисту вразливих верств населення при Виконавчому комітеті Подільської міської ради. До складу комісії увійшли представники Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я, Служби у справах дітей, Подільського міського центру соціальних служб, відділу обслуговування громадян Управління обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду України в Одеській області, Центру первинної медико-санітарної допомоги та ГО «Організація ветеранів Подільської міської територіальної громади»
19 Квітня, 2024 р., 15:25
ВР «Шалені голки»  продовжує свою роботу, забезпечуючи наших сильних та незламних Захисників та Захисниць України усім необхідним. Це й військове спорядження, а також маскувальні сітки. Свій гуманітарний вантаж вони направляють у гарячі точки фронту.