19 Січня, 2023 р., 15:23
Сьогодні, 19 січня, в Україні відзначають велике церковне свято – Водохреща. Для жителів громади незмінною залишається традиція занурювання в ополонку з крижаною водою у с. Олександрівка.
19 Січня, 2023 р., 09:28
Шановні жителі Подільської міської територіальної громади!
19 Січня, 2023 р., 08:23
«Минає черговий день цієї страшної війни, який ми мусимо пройти. Мусимо витримати. Майже дев’ять годин тривала рятувальна операція у Броварах. На місці падіння вертольота ДСНС. До гасіння пожежі, пошуку і порятунку поранених, до першочергових слідчих дій були залучені сотні людей. Я дякую всім, хто сьогодні був задіяний у цій рятувальній операції. Хочу зараз окремо подякувати вихователькам дитячого садочка, на територію якого впав цей вертоліт. Пані Руслано, пані Олено, пані Тамаро, пані Катерино та всі працівниці садочка – я дякую вам! Дякую за чіткі дії, за те, що виводили дітей. Дякую також звичайним мешканцям і мешканкам Броварів – зокрема, пані Діані, пані Надії та іншим, – які допомагали і дітям, і пораненим. Дякую Глібу і Андрію – хлопцям, які також не розгубилися і допомагали. 25 людей були поранені, в тому числі 11 дітей. Загинули 14 людей, серед них одна дитина. Мої співчуття всім, хто втратив рідних і близьких!»
18 Січня, 2023 р., 17:27
Ми вже неодноразово наголошували, що Подільська міська рада не мала і нині не має жодного відношення до автостанції, адже вона ніколи не була комунальною власністю міста.
18 Січня, 2023 р., 10:36
«Сьогодні прозвучала дуже важлива новина від Прем'єр-міністра Нідерландів Марка Рютте. Новина фактично у продовження наших з ним нещодавніх переговорів. Україні буде надано ще одну батарею Patriot – дякую, Марку! Тобто маємо вже три гарантовані батареї. Але це лише початок. Працюємо над новими рішеннями для зміцнення нашої ППО. Обговорив сьогодні оборонну співпрацю з Федеральним президентом Німеччини Штайнмаєром. Активно готуємось до нової зустрічі у форматі «Рамштайн». Готуємо й нові важливі дипломатичні кроки – обговорили їх сьогодні також. Почалась сьогодні робота щорічного форуму в Давосі, традиційно потужного глобального політичного й економічного майданчика. Світ чує Україну в Давосі – там знають, що Росія зробила з Дніпром, знають, що терористи роблять з Херсоном, з Харковом, з нашим Донбасом та іншими територіями, на які Росія принесла смерть. І ми лобіюємо посилення глобального тиску на державу-терориста. Я впевнений, що за підсумками цього тижня у світі стане більше активних і впливових прибічників створення трибуналу щодо російської агресії і спецмеханізму для компенсації збитків від війни за рахунок російських активів».
18 Січня, 2023 р., 10:35
Внаслідок авіакатастрофи в Броварах загинуло керівництво МВС.
18 Січня, 2023 р., 10:18
17 січня у рамках проєкту «СОС ДІТИ. Програма екстреної допомоги» , який реалізує громадська організація “Громадський Рух «Віра, Надія, Любов»,  пройшов візит до м. Подільськ. Керівництво   Подільської міської територіальної громади в особі заступника міського голови Таїсії Скрипнік  та громадського руху, в особі голови організації Тетяни Семікоп та Леонідової Лілії підписали Меморандум про співпрацю . Громадська організація “Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» вже 10 років реалізовує свої проекти в нашому місті. На даний час три проекти вже надають допомогу соціально незахищеним мешканцям . Цей проект буде четвертим.
17 Січня, 2023 р., 16:16
КП «Готельний комплекс «Поділля», який визначений пунктом тимчасового розміщення внутрішньо переміщених осіб, отримав від Одеського обласного гуманітарного штабу 5 бойлерів для більш комфортного проживання наших співгромадян, які були змушені покинути свої домівки через збройну агресію рф проти України. Щиро дякуємо за надану допомогу та всебічну підтримку! Разом до Перемоги!
17 Січня, 2023 р., 08:38
«Досі у Дніпрі продовжується розбір завалів будинку, що був зруйнований російською ракетою. Я дякую всім, хто здійснює цю рятувальну операцію! Кожному працівнику ДСНС і поліції, кожному лікарю, кожному волонтеру! Усім, хто задіяний! Станом на цей час вдалося врятувати з-під завалів 39 людей, серед них – шестеро дітей. Загалом надійшло 47 повідомлень про тих, хто міг перебувати в будинку на час удару і чия доля була невідомою. Вдалося з’ясувати інформацію вже щодо 22 людей. Відомо про 40 загиблих, серед них троє дітей. Мої співчуття всім, чиїх близьких забрав цей удар! Служба безпеки України вже почала встановлення інформації про тих російських військових, хто підготував і здійснив цей удар. Жодного сумніву немає: кожен, хто винен у цьому воєнному злочині, буде встановлений і притягнутий до відповідальності».