16 Січня, 2023 р., 14:29
16 січня виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський провів щотижневу оперативну нараду із заступниками, директорами комунальних підприємств та керівниками структурних підрозділів міської ради. Під час робочої зустрічі були заслухані звіти про виконану роботу впродовж минулого тижня.
16 Січня, 2023 р., 13:07
Фундація Олени Зеленської передає 38 000 ноутбуків українським вчителям з найбільш постраждалих від війни громад в рамках проєкту Digital Equity for Ukraine, ініційованого Глобальною бізнес-коаліцією для освіти.
13 Січня, 2023 р., 16:29
На території Подільської громади розташовані пам’ятники, пам’ятні знаки в кількості 36 одиниць. Хочемо одразу зазначити, що багато з них встановлено за кошти небайдужих подільчан, а також за підтримки Подільської міської ради. Це такі значні для громади споруди, як Пам’ятний знак Жертвам Голодоморів, знак Землякам — Чорнобильцям, Воїнам АТО, погруддя Т.Г. Шевченко та інші. Серед знаків та пам’ятників на території міста знаходяться МОГИЛИ людей — діячів різних часів, які за Законом України «Про засудження комуністичного та націонал — соціалістичного тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» не підлягають декомунізації. Всі символи тоталітарного режиму повністю на цих могилах демонтовані.
13 Січня, 2023 р., 15:00
13 січня весь український народ відзначає Щедрий вечір або свято Маланки.
13 Січня, 2023 р., 08:50
12 січня відбулось перше у цьому році пленарне засідання 24-ї сесії Подільської міської ради. Головував секретар міськради Олег Албанський.
13 Січня, 2023 р., 08:31
«Провів сьогодні чергове засідання Ставки. Засідання, яке за своїм характером відповідало ситуації на передовій – на найбільш принципових напрямках.
12 Січня, 2023 р., 08:27
«Сьогодні тут, у Львові, для України прозвучали важливі новини під час Саміту Люблінського трикутника – нашого спеціального формату з Польщею та Литвою.
11 Січня, 2023 р., 16:05
З метою забезпечення альтернативним питним водопостачання закладів охорони здоров'я, Одеською обласною військовою адміністрацією, за підтримки International Medical Corps, розпочато проект з будівництва артезіанських свердловин, зі встановленням систем доочищення води. Сьогодні розпочато роботи з буріння артезіанської свердловини на території Одеського обласного центру психічного здоров'я.
11 Січня, 2023 р., 16:04
КВЕП «Подільськтеплокомуненерго» отримало допомогу від західних партнерів. Резервний запас труб різного діаметра надала провідна Агенція США з міжнародного розвитку «USAID». Крім того, підприємству надала допомогу у вигляді 2-ох генераторів потужністю у 5 КвТ і Одеська обласна військова адміністрація. Генератори Одеська область отримала від Об’єднаних Арабських Еміратів.