06 Січня, 2023 р., 08:21
Представники міської влади зустрілися із батьківським активом ЗЗСО #3. Головна тема - бажання батьків відновити очне навчання дітей у даному закладі. Питання облаштування укриття для учнів та педколективу ЗЗСО #3 актуальне ще з червня місяця 2022 року - саме тоді, коли розпочалася активна підготовка закладів освіти громади до навчального року. А проблема в тому, що вищевказана школа не має власного підвального приміщення, яке могло б використовуватись як найпростіше укриття.Спеціальна комісія за участі представників ДСНС, Національної поліції, Подільської районної військової адміністрації та фахівців різних профільних структур не надала згоду на використання підвальних приміщень багатоповерхівок, що знаходяться поряд і закладом освіти, а також роботу по принципу «двох стін». Тоді було прийнято рішення розпочати навчальний рік за дистанційною формою навчання, а першачки мали змогу навчатися за очною формою у ЗЗСО #1 та #8.
05 Січня, 2023 р., 11:23
Почесні грамоти Одеської обласної ради за самовіддану працю в умовах воєнного стану, вагомий особистий внесок у розбудову місцевого самоврядування, забезпечення соціально-економічного розвитку регіону, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування отримали Олена Музичук, перший заступник міського голови – начальник фінансового управління та Анатолій Корчовий, заступник міського голови. Від імені голови Одеської обласної ради Григорія Діденка привітав колег виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський та побажав їм нових звершень та здобутків, мирного неба та успіхів.
02 Січня, 2023 р., 14:51
Сьогодні, під головуванням виконуючого повноваження Подільського міського голови Олега Албанського, відбулась перша у 2023 році робоча нарада за участі заступників, директорів комунальних підприємств та керівників структурних підрозділів міської ради.
02 Січня, 2023 р., 08:27
У пологовому відділенні Подільської міської лікарні 1 січня народились двоє малюків - першими побачили 2023 рік два чудових хлопчика!
02 Січня, 2023 р., 08:25
Днями під стінами Подільської міської ради відбулася офіційна передача документів та ключів від автомобіля представникам Сил ТрО Одещини.
31 Грудня, 2022 р., 21:00
Шановні жителі Подільської міської територіальної громади!
30 Грудня, 2022 р., 10:55
Звітуємо про роботу Центру надання гуманітарної допомоги Подільської міської територіальної громади за 19 - 29 грудня 2022 року.
30 Грудня, 2022 р., 10:27
Сьогодні представників обдарованої молоді Подільської громади, у стінах міськради, привітали з наступаючими новорічно-різдвяними святами та нагородили сертифікатами на отримання щомісячної Премії Подільського міського голови молоді та дітям за вагомі досягнення в різних сферах суспільного життя.
28 Грудня, 2022 р., 14:01
У стінах міськради відбулася презентація програми «ВкурсіЗемлі» з оцифрування землі Подільської міської територіальної громади.