11 Січня, 2023 р., 11:47
Останніми днями погода додає роботи нашим комунальникам.
11 Січня, 2023 р., 09:33
Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко зустрівся з депутатом німецького Бундестагу, членом комітету з питань оборони Маркусом Фабером.
11 Січня, 2023 р., 09:19
«Сьогодні – новий етап нашого дипломатичного марафону. Іще чотири розмови з європейськими лідерами: із Президентом Європейської Ради, із Премʼєр-міністром Бельгії, Президентом Естонії та Премʼєр-міністром Ірландії.
10 Січня, 2023 р., 08:35
Українці – нація незламних та нескорених. Незважаючи на війну та негаразди, на біду, яка прийшла на нашу землю, в країні продовжують народжуватися діточки, а це означає, що життя триває! Протягом 2022 року Подільським відділом державної реєстрації актів цивільного стану у Подільському районі Одеської області було зареєстровано 373 немовлят. Нашим подільським малюкам батьки присвоювали різні імена. Серед хлопчиків найпопулярнішими виявилися Олександр (таким власним іменем названо10 хлопчиків); Данило (9 хлопчиків); Єгор, Артем, Максим, Тимур, Богдан (по 7 хлопчиків); Давид (6 хлопчиків); Роман, Марк, Іван, Сергій (по 5 хлопчиків); Тимофій, Микита (Нікіта), Євгеній, Дмитро, Денис, Матвій, Михайло, Дамір (по 4 хлопчика); Ростислав, Володимир, Артур, Владислав, Ярослав (по 3 хлопчика); Кирило, Андрій, Станіслав, Платон, Захар, Лев, Юрій, Ігор, Костянтин, Ілля ( по 2 хлопчика). Є багато імен, які надавалися новонородженим хлопчикам у 2022 році і ці імена не повторюються двічі. Серед чоловічих імен, якими називали новонароджених малюків є також рідкісні імена, які трапляються у нашому регіоні не щороку за останнє десятиріччя: Ерік, Савва, Орест, Назар, Макар, Василь, Мирон. Немовлятам батьки надавали і досить незвичні імена: Аміріан, Шаміль, Самаддін, Даніель, Ліор.
10 Січня, 2023 р., 08:33
Зниження темпів та рівня охоплення вакцинації дітей та дорослих може призвести до спалахів небезпечних інфекційних хвороб, таких як кір, дифтерія, поліомієліт, а також COVID-19, грип тощо. Особливо небезпечними зволікання зі щепленнями або відмова від них є в умовах воєнного стану, коли і медична інфраструктура стає вразливою, і люди через тривалий стрес та інші фактори стають уразливішими до інфекцій. Тому сьогодні кожен українець повинен подбати про максимальний захист для себе та своїх дітей, а саме:
10 Січня, 2023 р., 08:31
Прикордонники Подільського загону провели спеціальні заняття зі службовими собаками з пошуку вибухових предметів.
09 Січня, 2023 р., 16:30
Більше 10 місяців у нашій державі триває війна. Проте жодне зло не може стати на шляху у створенні дива - народженні нового життя!
09 Січня, 2023 р., 13:41
9 січня під головуванням виконуючого повноваження Подільського міського голови Олега Албанського відбулась щотижнева апаратна нарада, під час якої керівники структурних підрозділів міської ради та директори комунальних підприємств доповіли про виконану роботу за минулий тиждень.
09 Січня, 2023 р., 08:33
Для забезпечення оперативного реагування під час виконання визначених завдань щодо збереження територіальної цілісності України, колектив Торгового Дому «Імперія Холоду» передав на потреби Збройних Сил України черговий автомобіль.
06 Січня, 2023 р., 18:00
Шановні жителі Подільської міської територіальної громади!