02 Лютого, 2024 р., 08:11
«Триває робота щодо безпекових гарантій для України. Сьогодні в Берліні відбувся черговий раунд перемовин – готуємо відповідну угоду. Я вдячний німецький стороні за прагматичний і водночас ціннісний підхід. Працюємо також з іншими державами і вже бачимо, що вдається створення дуже розгалуженої, глибокої системи безпекових гарантій. В усіх тих сферах, які критичні для нормального життя будь-якої демократичної країни. І попереду багато роботи щодо кожної такої угоди, щодо реалізації. Зараз Україна цією системою безпекових гарантій може створити новий взірець забезпечення захисту держав вільного світу на той час, поки вони за межами дієвих безпекових альянсів. І звичайно, працюємо, щоб отримати для нашої держави прогрес із НАТО. Вже визначились із позицією України щодо очікуваних результатів саміту НАТО у Вашингтоні цього року».
01 Лютого, 2024 р., 09:20
Це стало можливим завдяки співпраці із польськими благодійниками – агенством RARS (Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych).
31 Січня, 2024 р., 16:20
«Зараз є хороша новина. Саме таких новин ми всі чекаємо. Сьогодні вдалося звільнити з російського полону ще 207 українців. 180 рядових і сержантів. 27 офіцерів. Майже половина – захисники Маріуполя. Воїни Збройних Сил, Нацгвардії, підрозділів Державної прикордонної служби та Національної поліції. 207 хлопців скоро будуть удома, з рідними. 207 родин уже щасливі».
31 Січня, 2024 р., 15:40
Під головуванням першого заступника Подільського міського голови – начальника фінансового управління Олени Музичук відбулось засідання Виконавчого комітету Подільської міської ради.
31 Січня, 2024 р., 11:50
31 січня 2024 року у режимі відео-конференції відбулось позачергове сорокове засідання сесії Подільської міської ради І скликання.
30 Січня, 2024 р., 10:48
Втілюємо інноваційні рішення, які роблять державні послуги ще більш зручнішими. Сервісні центри МВС успішно тримають курс  на створення цифрової держави у смартфоні.