Новорічна_пошта Діда Мороза вийшла на фінішну пряму. Вже сьогодні остання партія листів буде відправлена своїм щасливим власникам.

Дата: 29.12.2021 14:33

Фото без описуДіти Подільської громади  були дуже активними цьогоріч. Управління культури та туризму  підбило підсумки:

-  За зверненнями онлайн на  сторінці Культура Та Мистецтво Подільська  було відправлено 314 листів по всій Україні;

-  В скриньки Новорічної пошти у навчальних закладах діти відправили аж 800 листів із власними побажаннями.   Були відібрані найкращі - 60 листів, власники  яких отримують  чудові подарунки.

-  У скриньку  Новорічної_пошти у  "Новорічному містечку  - 2022"  хлопчики та дівчатка  опустили 223 листа із багатьох регіонів Одещини.

Дуже  приємно усвідомлювати, що більшість із дітей   вірить у дива новорічної ночі.

Управління культури та туризму  Дякує всім дітям, що не забувають   Дідуся Мороза.

Всіх Вітаємо  З Новим 2022 роком!!!