10 Лютого, 2022 р., 17:13
Станом на ранок 10 січня, по Подільську, поступило 107  підтверджених випадків захворювання на COVID-19.
10 Лютого, 2022 р., 16:00
У чотирьох , у тому числі і в Подільській !
10 Лютого, 2022 р., 14:49
Людмила Задорожна, заступник міського голови з робочим візитом сьогодні в Одесі . В стінах обласної державної адміністрації проходить співбесіда-нарада з керівниками органів управління освітою з нагальних питань розвитку освіти.
10 Лютого, 2022 р., 14:44
Подільська громада сьогодні отримала мобільний інклюзивно-ресурсний центр.
10 Лютого, 2022 р., 11:32
В Одеському регіоні впроваджується проєкт нового формату інвестиційної політики ProUkraine. Одна із його задач – цифровізувати усі інвестиційно привабливі ділянки територіальних громад (ТГ) Одеської області. Впроваджується це завдяки інвестиційній інтерактивній карті, над розробкою якої працюють команди Агенції регіонального розвитку Одеської області спільно з Департаментом інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності, міжнародного співробітництва і туризму Одеської ОДА та IT-компанією HYS Enterprise.
10 Лютого, 2022 р., 10:57
Благоустрій Нашого Подільська- це щоденна системна діяльність передусім комунальних служб та підприємств!
08 Лютого, 2022 р., 15:07
«Про стан виконання освітньої субвенції та залишків освітньої субвенції» - тема селекторної наради під головуванням Сергія Гриневецького , голови Одеської обласної державної адміністрації.