Дата: 10.02.2022 14:49

Фото без описуЛюдмила Задорожна, заступник міського голови з робочим візитом сьогодні в Одесі . В стінах обласної державної адміністрації проходить співбесіда-нарада з керівниками органів управління освітою з нагальних питань розвитку освіти.

Сергій Ткач, заступник начальника Управління освіти Подільської міської ради також бере участь в обговоренні тем порядку денного наради.

Серед ключових тем, які сьогодні обговорювались :

-Розвиток дошкільної та загальної середньої освіти;

-Моделювання мережі закладів загальної середньої освіти (малокомплектні, опорні, профільні школи);

-Використання освітньої субвенції з державного бюджету на підтримку дітей з особливими освітніми потребами щодо забезпечення якісної «Нової української школи» ;

-Реалізація заходів, спрямованих на підвищення якості освіти (Інтернет, спецавтобус, шкільний автобус);

-Організація харчування в дитячих колективах з дотриманням якості та безпечності;

-Розвиток інклюзивної освіти, діяльність ІРЦ;

-Розвиток позашкільної освіти.