Людмила Задорожна, заступник міського голови з робочим візитом сьогодні в Одесі . В стінах обласної державної адміністрації проходить співбесіда-нарада з керівниками органів управління освітою з нагальних питань розвитку освіти.
Людмила Задорожна, заступник міського голови з робочим візитом сьогодні в Одесі . В стінах обласної державної адміністрації проходить співбесіда-нарада з керівниками органів управління освітою з нагальних питань розвитку освіти.
Сергій Ткач, заступник начальника Управління освіти Подільської міської ради також бере участь в обговоренні тем порядку денного наради.
Серед ключових тем, які сьогодні обговорювались :
-Розвиток дошкільної та загальної середньої освіти;
-Моделювання мережі закладів загальної середньої освіти (малокомплектні, опорні, профільні школи);
-Використання освітньої субвенції з державного бюджету на підтримку дітей з особливими освітніми потребами щодо забезпечення якісної «Нової української школи» ;
-Реалізація заходів, спрямованих на підвищення якості освіти (Інтернет, спецавтобус, шкільний автобус);
-Організація харчування в дитячих колективах з дотриманням якості та безпечності;
-Розвиток інклюзивної освіти, діяльність ІРЦ;
-Розвиток позашкільної освіти.