Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» добігла кінця: поліцейські Подільщини підбивають підсумки профілактичної роботи

Дата: 12.12.2022 13:52

Поліцейські разом з колегами з інших правоохоронних органів, зокрема місцевої прокуратури та безоплатної правової допомоги, соціальних служб, використовують різні види профілактичних та просвітницьких заходів, щоб громадяни усвідомили важливість та необхідність боротьби з проявами різних видів насильства.Фото без опису

Так ювенальні поліцейські з Подільська разом із учнями загальноосвітньої школи №8 взяли участь у квесті, організованому подільським молодіжним центром «Loft». Під час проходження квесту учасники познайомилися з поняттям насильства та його різновидами, усвідомили, що за насильство передбачена правова відповідальність і зробили для себе висновок, що насилля - це погано, краще за все брати приклад з хороших людей.

Співробітники підрозділу превенції разом із представниками соціальних служб провели вуличні акції «Ні насильству!» у Кодимі та Любашівці, під час яких привертали увагу співрозмовників до проблем боротьби з домашнім насильством, головною з яких є замовчування, ігнорування, применшення. Просвітники закликали громадян повідомляти про відомі їм факти домашнього насильства до компетентних органів, зокрема до територіальних підрозділів поліції, роздавали буклети, в яких містилася інформація з телефонами «гарячих» ліній соціальних служб та психологів, рекомендації постраждалим.

Ювенальні поліцейські провели низку лекцій та бесід у навчальних закладах району, акцентуючи увагу на недопущенні фактів цькування та приниження однолітків як у реальному, так і віртуальному спілкуванні, роз'яснили значення терміна «буллінг» і повідомили, що за це адміністративне правопорушення передбачено покарання у вигляді штрафу.

Подібні профілактичні заходи поліцейські проводять на постійній основі.