Оголошення та повідомлення

05 Січня, 2023 р., 14:57
З 1 січня 2023 року змінено розміри вартості збору на обов’язкове державне пенсійне страхування при першій реєстрації легкових автомобілів на території України. Розмір податку залежить від розміру прожиткового мінімуму.
28 Грудня, 2022 р., 15:54
Інформуємо про роботу екстреної медичної допомоги в період новорічних свят.
14 Грудня, 2022 р., 15:14
Вже зовсім скоро, у День Святого Миколая, відбудеться відкриття новорічних ялинок. Цьогоріч аж цілих п’ять. Вони будуть розташовані у найбільших спальних мікрорайонах Подільська. Організатори подбали , аби зимові красуні були вбрані в український одяг, адже саме зараз це дуже популярно та цінно у всьому світі. Прикраси , заздалегідь, було розмальовано дитячими руками під час загальноміського проекту « Подарунок на ялинку» . Протягом тижня учнівська молодь ретельно займалася розписом ялинкових прикрас у міському Будинку культури.
12 Грудня, 2022 р., 13:43
В КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» наявна вакцина від грипу «ДжіСі Флю» та «ВаксіГрип» для вакцинації груп ризику! Для отримання безкоштовного щеплення звертайтеся до Вашого сімейного лікаря! Будьте здорові!
08 Грудня, 2022 р., 15:24
За інформацією регіональної філії "Одеська залізниця" АТ "Укрзалізниця", у зв'язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на залізничному переїзді, який знаходиться на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-15 Одеса-Рені (на м Бухарест), км 18+300 (смт Сарата), відбудеться закриття руху автотранспортних засобів всіх категорій з 23:00 06 грудня 2022 року по 05:00 12 грудня 2022 року на зазначеному переїзді.
08 Грудня, 2022 р., 14:05
Від 14 грудня набувають чинності відразу дві постанови Кабінету міністрів України №1019 та №1299, які вносять зміни в процедуру реєстрації та перереєстрації транспортних засобів.
07 Грудня, 2022 р., 08:46
Через несприятливі погодні умови на дорогах і тротуарах Подільська утворилася ожеледь. Працівники «Муніципальної обслуговуючої компанії «Чиста громада» працюють від 5.00 ранку, посипають дороги і тротуари піщано-сольовою сумішшю. Однак, поки що, це не дає необхідного ефекту, через те, що дощ не припиняється і волога знову утворює ожеледь на поверхні. Робота продовжується!
02 Грудня, 2022 р., 14:33
Завдяки співпраці Головного сервісного центру МВС та Державної міграційної служби України надання послуги обміну посвідчення водія, виданого в Україні відтепер і в Кракові. Додалось третє місто в Польщі, де можна обміняти протерміноване або зіпсоване українське посвідчення, а також змінити персональні дані у ньому. Отже, отримати державні послуги за кордоном стає ще зручніше.
30 Листопада, 2022 р., 09:50
Нагадуємо, що згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2000 р. № 1921 «Про затвердження Положення про військово-транспортний обов’язок» керівники підприємств, установ та організацій подають територіальним центрам комплектування та соціальної підтримки ЩОРОКУ ДО 20 ЧЕРВНЯ та 20 ГРУДНЯ інформацію про наявність транспортних засобів і техніки, їх технічний стан, а також про громадян, які працюють на підприємствах, в установах та організаціях на таких транспортних засобах і техніці.