Оголошення та повідомлення

14 Листопада, 2022 р., 08:48
Головна задача морських дронів — захистити акваторії українських морів та мирні міста від крилатих ракет, які російські війська запускають з кораблів.
11 Листопада, 2022 р., 08:53
Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Подільської міської ради Подільського району Одеської області» запрошує на постійну роботу сімейних лікарів за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина».
10 Листопада, 2022 р., 10:46
Як працює функціонал е-запис на сайті Головного сервісного центру МВС?  Система дає можливість запису заздалегідь упродовж 14 днів. Вільні талони у систему потрапляють щодоби рандомно.
08 Листопада, 2022 р., 08:44
Відтепер кожен громадянин України може долучитись до покращення протиповітряної та протиракетної оборони нашого неба. Андроід-версія додатка єППО, яку розробила конструкторська група “Технарі”, пройшла верифікацію Гугла. Додаток єППО вже доступний на плеймаркет.
07 Листопада, 2022 р., 16:48
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ «ДТЕК Одеські Електромережі» буде проводити профілактичні роботи у межах Подільської громади. У зв’язку із виконанням цих робіт 8 листопада 2022 року ОРІЄНТОВНО з 8:00 до 19:00 буде відключення електроенергії по вулицям:
07 Листопада, 2022 р., 16:08
ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ПОДІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ!
04 Листопада, 2022 р., 13:32
ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!
04 Листопада, 2022 р., 12:52
КВЕП «Подільськтеплокомуненерго» розпочинає плавний пуск всіх котелень підприємства. Велике прохання до мешканців багатоповерхівок вчасно випускати повітря із систем опалення!
03 Листопада, 2022 р., 13:07
Онлайн-сервіс перевірки наявності номерних знаків став ще зручнішим. Він дозволяє побачити не тільки всі вільні номерні знаки для авто у певному регіоні України, а й відсортувати їх за типом транспортного засобу.
01 Листопада, 2022 р., 08:50
Виконавчий комітет Подільської міської ради повідомляє, що мобільний додаток - сервіс пошук громадського транспорту "BUS довідка", який показує роботу транспорту на міських автобусних маршрутах загального користування в режимі реального часу, тимчасово не працює, у зв’язку із знеструмленням обладнання після вчорашнього ракетного обстрілу столиці. Керівництво проекту намагається як найшвидше відновити роботу обладнання.