Оголошення та повідомлення

31 Жовтня, 2022 р., 11:42
Міністерство енергетики України: Сьогодні зранку відбувся черговий варварський напад на енергетичну систему України. Ракетних обстрілів зазнали електричні підстанції, об’єкти гідроенергетики та теплової генерації.
31 Жовтня, 2022 р., 09:18
ТСЦ 5149: Маємо ще одну приємну новину для наших клієнтів – відтепер залишені за зберігання номерні знаки нового зразка можна перезакріпити не тільки за своїм новим транспортним засобом, а й на авто близких родичів – дітей, чоловіка, дружини, батьків. Набули чинності зміни до постанови КМУ № 1388 пункт 42.
27 Жовтня, 2022 р., 09:11
27 жовтня за розпорядженням НЕК Укренерго в Одеській області з 08:00 будуть відбуватися стабілізаційні відключення світла згідно з графіком, який передбачає відключення не більше ніж на 4 години. Однак, можливі відключення на більш тривалий час, якщо ситуацію в енергосистемі не вдасться стабілізувати.
26 Жовтня, 2022 р., 11:06
За рішенням Уряду з 1 жовтня 2022 року розпочато поетапну передачу функцій адміністрування житлових субсидій та пільг Пенсійному фонду України. Так, вже з жовтня Фонд здійснює виплату призначених органами соціального захисту населення житлових субсидій та пільг. Виплати будуть проводитись незалежно від того, чи є субсидіант або пільговик пенсіонером чи ні. Наразі, до 1 грудня 2022 року порядок звернення за призначенням субсидій та, власне, механізм призначення житлових субсидій та пільг не змінюється.
26 Жовтня, 2022 р., 11:01
Наразі в Україні складна ситуація в енергетичній системі. Влада змушена вживати жорстких заходів щодо економії електроенергії, у тому числі шляхом вимкнення вуличного освітлення у темну пору доби. Тому проблема видимості пішоходів у цей час стала ще актуальнішою.
26 Жовтня, 2022 р., 10:51
ДОДАТОК ЄППО ДЛЯ ПОВІДОМЛЕНЬ ПРО ВОРОЖІ ПОВІТРЯНІ АТАКИ!
26 Жовтня, 2022 р., 10:44
26 жовтня за розпорядженням НЕК Укренерго в Одеській області з 08:00 розпочались стабілізаційні відключення світла.
24 Жовтня, 2022 р., 10:58
23 жовтня на стадіоні "Локомотив" фінішувала відкрита першість Подільської громади з футболу (сезон 2022 р.), у якій взяло участь шість команд учасників. Це  - ФК «Імперія Холоду», ФК «Борщі», ФК «Більшовик», ФК «Бочманівка», ФК «Айзберг» та наймолодші -команда КДЮСШ «Локомотив».
24 Жовтня, 2022 р., 10:58
росія продовжує руйнувати енергетичну інфраструктуру України. Як повідомляє «Укренерго», масштаб пошкоджень співставний або може перевищувати наслідки атаки 10-12 жовтня.
20 Жовтня, 2022 р., 09:38
російські окупанти вчергове ракетними ударами зруйнували декілька генеруючих об’єктів енергетичної інфраструктури України. Тому,  20 жовтня  по ВСІЙ країні будуть вводитися обмеження постачання електроенергії. Починаючи із 7:00 до 23:00 години необхідно мінімізувати користування електроенергією. Це необхідно аби спростити процес відновлення зруйнованої інфраструктури.