Оголошення та повідомлення

05 Травня, 2023 р., 16:01
Першими пройти дослідження за допомогою КТ зможуть пацієнти, які раніше були записані, але через технічні причини, вчасно не обстежилися.  Наголошуємо, що перші два дні КТ буде працювати у тестовому режимі, тож прийматимуть не більше 4 пацієнтів на день.  Нагадуємо, що кабінет КТ працює на базі Подільської міської лікарні. Графік роботи: пн-пт з 8:00 до 16.30. Прийом пацієнтів здійснюється виключно за наявності електронного направлення від лікаря.
03 Травня, 2023 р., 08:55
Кабінет Міністрів України заборонив замовляти та виготовляти індивідуальні номерні знаки, які містять символіку, що асоціюється  з повномасштабним вторгненням росії в Україну, тоталітарними режимами. Про номерні знаки державної реєстрації для електромобілів не йдеться.
01 Травня, 2023 р., 12:54
Минулого року МОЗ на своєму сайті запустило розділ «Портал вакансій для медичних працівників» – аби допомогти кожному медику, хто потребує роботи, знайти вакансію, що йому підходить.
27 Квітня, 2023 р., 09:16
КНП МОК «Чиста громада» запрошує на постійну роботу спеціалістів за наступними професіями:
25 Квітня, 2023 р., 13:52
Послуга призначення належного користувача в застосунку Дія отримує додатковий функціонал від сьогодні. Тепер скасувати належного користувача в застосунку можна у кілька кліків.
24 Квітня, 2023 р., 08:55
Шановні випускники Подільської міської територіальної громади! Одеський торговельно-економічний фаховий коледж запрошуєна навчання абітурієнтів 2023!
19 Квітня, 2023 р., 16:53
Для того аби домогтися пришвидшення розвитку Одеській області потрібне стратегічне планування відновлення на шляху до перемоги та після її здобуття Україною.
19 Квітня, 2023 р., 08:50
Тисячі іноземців пліч-о-пліч з нашими захисниками боронять український кордон та наближують Україну до великої Перемоги.