Оголошення та повідомлення

28 Грудня, 2022 р., 15:54
Інформуємо про роботу екстреної медичної допомоги в період новорічних свят.
14 Грудня, 2022 р., 15:14
Вже зовсім скоро, у День Святого Миколая, відбудеться відкриття новорічних ялинок. Цьогоріч аж цілих п’ять. Вони будуть розташовані у найбільших спальних мікрорайонах Подільська. Організатори подбали , аби зимові красуні були вбрані в український одяг, адже саме зараз це дуже популярно та цінно у всьому світі. Прикраси , заздалегідь, було розмальовано дитячими руками під час загальноміського проекту « Подарунок на ялинку» . Протягом тижня учнівська молодь ретельно займалася розписом ялинкових прикрас у міському Будинку культури.
12 Грудня, 2022 р., 13:43
В КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» наявна вакцина від грипу «ДжіСі Флю» та «ВаксіГрип» для вакцинації груп ризику! Для отримання безкоштовного щеплення звертайтеся до Вашого сімейного лікаря! Будьте здорові!
08 Грудня, 2022 р., 15:24
За інформацією регіональної філії "Одеська залізниця" АТ "Укрзалізниця", у зв'язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на залізничному переїзді, який знаходиться на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-15 Одеса-Рені (на м Бухарест), км 18+300 (смт Сарата), відбудеться закриття руху автотранспортних засобів всіх категорій з 23:00 06 грудня 2022 року по 05:00 12 грудня 2022 року на зазначеному переїзді.
08 Грудня, 2022 р., 14:05
Від 14 грудня набувають чинності відразу дві постанови Кабінету міністрів України №1019 та №1299, які вносять зміни в процедуру реєстрації та перереєстрації транспортних засобів.
07 Грудня, 2022 р., 08:46
Через несприятливі погодні умови на дорогах і тротуарах Подільська утворилася ожеледь. Працівники «Муніципальної обслуговуючої компанії «Чиста громада» працюють від 5.00 ранку, посипають дороги і тротуари піщано-сольовою сумішшю. Однак, поки що, це не дає необхідного ефекту, через те, що дощ не припиняється і волога знову утворює ожеледь на поверхні. Робота продовжується!
02 Грудня, 2022 р., 14:33
Завдяки співпраці Головного сервісного центру МВС та Державної міграційної служби України надання послуги обміну посвідчення водія, виданого в Україні відтепер і в Кракові. Додалось третє місто в Польщі, де можна обміняти протерміноване або зіпсоване українське посвідчення, а також змінити персональні дані у ньому. Отже, отримати державні послуги за кордоном стає ще зручніше.
30 Листопада, 2022 р., 09:50
Нагадуємо, що згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2000 р. № 1921 «Про затвердження Положення про військово-транспортний обов’язок» керівники підприємств, установ та організацій подають територіальним центрам комплектування та соціальної підтримки ЩОРОКУ ДО 20 ЧЕРВНЯ та 20 ГРУДНЯ інформацію про наявність транспортних засобів і техніки, їх технічний стан, а також про громадян, які працюють на підприємствах, в установах та організаціях на таких транспортних засобах і техніці.
28 Листопада, 2022 р., 19:09
Оголошується конкурс на зайняття посади директора КНП Центр первинної медико-санітарної допомоги