Зустріч з мешканцями с. Олександрівка.

Дата: 14.06.2021 08:16

Фото без опису11 червня відбулася виїзна зустріч з мешканцями с. Олександрівка, яка була організована представниками Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я, представниками пенсійного фонду, центру зайнятості, Центру надання адміністративних послуг, службою у справах дітей та Подільським міським центром соціальних служб. Також на зустрічі були присутні заступник міського голови Людмила Задорожна та староста с. Липецьке Вікторія Лазаренко. Темою зустрічі були виплати соціальної допомоги, субсидій та пенсій. Громадяни мали змогу поставити будь-які питання щодо сфери діяльності даних структур та надання ними послуг. На всі звернення були надані відповіді, а на ті питання, що потребували залучення окремих спеціалістів і додаткового часу, відповіді будуть надані в індивідуальному порядку. Зустріч пройшла у Будинку Культури села Олександрівка. Подібні зустрічі не є вийнятком та проводяться регулярно.