Селекторна нарада 11 червня

Дата: 14.06.2021 08:21

Фото без опису11-го червня 2021 року відбулась селекторна нарада з представниками районних, державних адміністрацій, районних рад, сільських, селищних та міських рад.

У нараді, яка проходила в режимі відео-конференції, взяли участь заступник міського голови Ярослав Захаров, керуюча справами Олена Чуприна та радник міського голови Марія Мазур.

Під час конференції розглядалися питання стосовно звернення громадян та доступу до публічної інформації з питань стану додержання прав і свобод людини і громадянина в регіоні. Були проговорені основні проблемні питання щодо безпосередньо публічної інформації, а також питання на тему звернень громадян та отримання ними інформації.

Представник Уповноваженого з дотримання права на інформацію та представництва в Конституційному Суді України Віктор Барвіцький відповів на всі питання присутніх. Також обговорювалася тема відкритих даних, її актуальність та необхідність користування порталом відкритих даних.