Дата: 09.11.2021 08:00

Фото без описуЩорічно 9 листопада в нашій державі відзначається День української писемності та мови й вшановується пам'ять Преподобного Нестора-Літописця. Саме його вважають основоположником української писемності.
Зазвичай в Україні в День української писемності та мови відбуваються масові заходи, однак цього року, через пандемію коронавірусу COVID-19, вони проходитимуть в онлайн-форматі. Двадцять один  рік поспіль українці по всьому світу писатимуть диктант національної єдності. За давньою традицією цього дня стартуватиме й Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика.

Українська мова – це скарб, який передавався з покоління в покоління. В піснях та легендах наші предки поширювали її від роду до роду. Ми любимо свою гарну, співучу мову, цінуємо та пишаємося нею!