Шановні працівники соціальної сфери України!

Дата: 07.11.2021 08:00

Фото без опису

У День працівника соціальної сфери України ми вшановуємо людей, завдяки яким виконуються соціальні програми в країні. Важко переоцінити роль щоденної кропіткої роботи, яку виконують соціальні працівники центрів соціальної допомоги.

День працівника соціальної сфери України стосується фахівців різних галузей економіки і не тільки. Під контролем соціальних працівників сьогодні є питання збереження фізичного та психічного здоров'я людей, вирішення безлічі конфліктів між громадянами, планування сім'ї та допомога родинам, що опинились у скрутному становищі.

Працівники соціальних служб Подільська є професіоналами, які готові простягнути руку допомоги всім, хто цього потребує. Бажаємо вам подальших успіхів і нових здобутків у роботі, міцного здоров’я, радості, миру і злагоди.

З повагою,

Подільський міський голова                                                                                    Анатолій Іванов.