Цифрова безбар’єрність

Дата: 05.11.2021 09:19

Фото без опису

В рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Україна без бар’єрів» продовжуємо розмову про нові стандарти безбар’єрного простору.

Національна стратегія зі створення безбар’єрного простору передбачає створення безбар’єрного простору в Україні за шістьма основними напрямками: фізична, інформаційна, суспільна, економічна, цифрова та освітня безбар’єрність.

Сьогодні дуже актуальною є проблема вільного доступу до цифрової інфраструктури, отримання цифрових навичок та цифрових сервісів

Для цього планується забезпечити швидкісним інтернетом усе населення країни, адаптувати програми навчання цифрових навичок для людей похилого віку й людей з інвалідністю та щорічно тестувати всі державні онлайн-ресурси на відповідність стандартам доступності.

Рівний доступ до швидкісного інтернету та державних сервісів у кожному, навіть у найвіддаленішому та найменшому населеному пункті —  це про цифрову безбар’єрність.