Дата: 09.11.2021 13:58

Фото без описуВиконавчий комітет Подільської міської ради висловлює глибокі співчуття рідним і близьким з приводу смерті Власової Марії Андріївни.

Життя Марії Андріївни було тісно пов’язано з рідним містом.

Її знали в Подільську, любили, поважали…

Протягом багатьох років Марія Андріївна очолювала комітет голів квартальних.

Мудрість, доброта, милосердя- риси характеру, які були притаманні Марії Андріївні.

Вона опікувалася жителями нашого міста, допомагала вирішувати різні проблеми їх життєдіяльності .

Свій багатий життєвий досвід передавала своїм молодим колегам, вчила їх вмінню працювати з людьми, дослухатися до їх порад, пропозицій, допомагати всім, хто цього потребує, приймала активну участь в житті міста. Кожен день був наповнений її неординарною діяльністю: зустрічами з жителями, спілкуванням з квартальними. Вона любила людей, і вони відповідали їй взаємністю. Тому й користувалася Марія Андріївна заслуженою повагою і авторитетом серед подільчан.

Вона була гарною дружиною, доброю матір’ю, ласкавою, турботливою, бабусею та прабабусею. Всі ці морально-людські якості і сімейні цінності Марія Андріївна прививала при житті своїм рідним. Для них вона була прикладом справжньої Людини з великої літери.

За свою плідну, багаторічну працю, особистий внесок в розвиток міста неодноразово була відзначена заохоченнями та грамотами міського голови.

В нашій пам’яті Марія Андріївна назавжди залишиться, як людина з активною життєвою позицією, взірець для всіх нас.

Царство їй небесне. Щира скорбота і світла пам'ять