Актуальна інформація для внутрішньо переміщених осіб

03 Березня, 2023 р., 10:52
Як оформити український паспорт на території України?
28 Лютого, 2023 р., 16:54
Норвезька рада у справах біженців в Україні (NRC) розпочинає другий етап реєстрації на отримання гуманітарної грошової допомоги для осіб, які постраждали внаслідок війни в Україні. Допомога надається внутрішньо переміщеним особам по всій території України, а також тим, хто мешкає на території, що постраждали від бойових дій і потребує допомоги.
27 Лютого, 2023 р., 11:09
Зробити це можна онлайн. В системі Пенсійного фонду України зберігаються дані та, починаючи з 2000 року, генерується електронна трудова книжка.
13 Лютого, 2023 р., 16:20
Український Уряд продовжує закликати громадян повідомляти про їхнє зруйноване або пошкоджене житло. Нагадуємо, що зробити це можна на порталі Дія, через Центр надання адміністративних послуг чи нотаріуса.
06 Лютого, 2023 р., 10:39
Раніше ВПО, які повернулися на місце постійного проживання, могли скористатися цим сервісом у застосунку Дія. Тепер скасування статусу доступне і на порталі.
02 Лютого, 2023 р., 13:09
Безоплатна юридична допомога особам, що постраждали від війни:
26 Січня, 2023 р., 10:53
Щоб не потрапити на гачок до аферистів, які під виглядом волонтерів вимагають гроші за евакуацію з небезпечних регіонів, варто пам’ятати:
11 Січня, 2023 р., 09:29
На свята - разом! Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території нашої громади, познайомитися з новорічно-різдвяними традиціями та звичаями Подільська! Людей, які цьогоріч зустрічають новорічно-різвяні свята далеко від рідного дому, запрошуємо приєднатися до проекту «Вареник в маслі». Ознайомитися з колядою, наліпити власноруч смачнющих вареників та взяти участь у конкурсах і розвагах.
09 Січня, 2023 р., 08:38
Загальна інформація щодо отримання грошової допомоги цільовим групам населення в Україні від Всесвітньої продовольчої програми ООН (ВПП ООН).
23 Грудня, 2022 р., 11:10
Через війну багато українців втратили житло або ж їхні домівки постраждали від російських атак. Ми розробили технічну частину послуги єОселя, щоб українці мали змогу придбати нове житло за вигідними умовами.