Жінок з-поміж ВПО запрошують на безоплатні курси перекваліфікації.

Дата: 21.06.2023 10:26

Фото без описуГромадські організації «Невидима» та «Голос ромні» запрошують жінок пройти курси перекваліфікації. Учасниці з-поміж ВПО, з інвалідністю, з сільської місцевості, одинокі або багатодітні матері, а також ромські жінки матимуть можливість здобути нові професії. Про це повідомляє Дія.Бізнес.

Пропонується безоплатно пройти один тип курсу та навчитися нових спеціальностей:

• крій та шиття (Київ, 1 липня – 14 жовтня, один раз на тиждень);

• перукарська майстерність (Київ, 3 липня – 9 серпня, тричі на тиждень);

• манікюр (Ірпінь, навчання триватиме три дні в серпні);

• пекарство (Київ, серпень – жовтень).

Жінки отримають професійні набори для початку роботи та консультації з працевлаштування. А також матимуть змогу пройти курси з SMM та української мови, щоб рекламувати свій майбутній бізнес. Найбільш вмотивовані отримають можливість позмагатися за мінігранти для розвитку своєї справи.

▪️Щоб взяти участь, необхідно до 25 червня 2023 року заповнити цю гугл-форму - https://docs.google.com/.../1FAIpQLSdfo0.../viewform

▪️Ініціатива впроваджується за підтримки ООН Жінки в Україні й за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF).