Які документи необхідні для працевлаштування внутрішньо переміщеним медикам?

Дата: 29.05.2023 08:31

Для внутрішньо переміщениФото без описух медиків порядок працевлаштування в інший заклад охорони здоров’я такий же, як і в разі звичайного працевлаштування, повідомляють у Міністерстві охорони здоров’я.

▪️Тож, щоб працевлаштуватися на новому місці, медик з-поміж ВПО має подати такий пакет документів:

• паспорт або ID-картку – документ, що засвідчує особу;

• ідентифікаційний номер;

• документ, що підтверджує освіту та професійну кваліфікацію (диплом, сертифікат лікаря-спеціаліста, посвідчення про кваліфікаційну категорію);

• документ, що підтверджує професійний стаж (трудова книжка);

• заяву з проханням про прийняття на роботу.

Якщо під час війни паспортний документ був втрачений, безконтактний електронний носій (ID-картка) та паспорт громадянина України для виїзду за кордон у застосунку Дія мають таку ж юридичну силу, що й паперові оригінали.

У МОЗ також нагадують, що подати документи на оформлення ID-картки та закордонного паспорта, а також відновити втрачені документи можна у центрах надання адміністративних послуг.

#Мінреінтеграції