Актуальна інформація для внутрішньо переміщених осіб

06 Листопада, 2023 р., 13:24
З жовтня 2022 року цією програмою скористалися вже понад 4 тисячі українських родин, а загальна сума виданих іпотек перевищила 6 мільярдів гривень.
03 Листопада, 2023 р., 14:46
В науково-дослідному інституті вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса, проводиться наукове дослідження «Захист прав людини в концепції перехідного правосуддя: українська модель». Обрана проблематика надважлива для України, адже перехідне правосуддя має на меті сприяти найліпшому відновленню справедливості, укріпленню миру, цінностям демократії.
02 Листопада, 2023 р., 09:39
З 1 листопада поточного року змінено правила оформлення виплат внутрішньо переміщеним особам (ВПО). Це стосується внутрішніх переселенців, які вперше звертаються за призначенням такої допомоги від держави.
30 Жовтня, 2023 р., 15:50
Форум організований за ініціативи Мінреінтеграції у співпраці з Благодійним фондом «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» за підтримки УВКБ ООН та IREX.
27 Жовтня, 2023 р., 09:35
Урядом було ухвалено постанову від 11.07.2023 № 709 «Деякі питання підтримки внутрішньо переміщених осіб», в якій були роз’яснені умови надання грошової допомоги переселенцям. Тому підготували для вас інформацію про категорії ВПО, які можуть втратити право на виплати через значні витрати, що покриваються без допомоги держави.
23 Жовтня, 2023 р., 09:21
Період для фізичної ідентифікації одержувачів пенсійних та соціальних виплат в Ощадбанку може бути продовжений на 3 місяці.
09 Жовтня, 2023 р., 14:12
Українці, які постраждали від війни, можуть отримати виплати у розмірі 3600 гривень на одну людину. Вони надходитимуть упродовж 3 місяців на банківський рахунок. Програму грошової допомоги реалізує Естонська рада у справах біженців.
02 Жовтня, 2023 р., 13:13
Українські школярі, які наразі перебувають за кордоном і вчаться у тамтешніх школах, можуть дистанційно вивчати предмети українознавчого компонента. Для цього Міністерство освіти і науки видало відповідний наказ. Ним визначені 84 заклади освіти в різних регіонах України, які проводитимуть таке навчання.
02 Жовтня, 2023 р., 13:12
Для внутрішньо переміщених осіб наявність роботи – це важливий фактор інтеграції у приймаючі громади. Тож куди звертатися переселенцям, аби пришвидшити працевлаштування на новому місці, – роз’яснюємо нижче.