Продовжуємо роботу над проєктом з енергоефективності!

Дата: 27.02.2023 16:34

Спільно з ГО «Добропільський центр молоді ДОБРО» на базі Агенція регіонального розвитку Одеської області провели тренінг «Основи проєктної діяльності ініціатив в енергетичній сфері» для представників місцевого самоврядування територіальних громад за проєктом «Підвищення рівня обізнаності та поінформованості пілотних громад Півдня та Сходу України щодо енергетичної безпеки та альтернативних джерел енергії»!

На тренінгу обговорили наФото без описуступні аспекти ведення проєктів:

- що таке проєктний менеджмент (цикл проєкту, етапи проєктної діяльності)

- цільова аудиторія (створення мапи емпатії, аналіз та пітчинг)

- формування проблеми та мети за методологією Візія-SMART

- аналіз потенційних партнерів за методологією ABCD (Asset-Based Community Development)

- діаграма Ганта, кількісні та якісні показники, методи моніторингу та ін.

Важливим моментом тренінгу стало те, що громади написали цілі своїх проєктів, завдання, календарний план, бюджет та форми заповнення проєктів. Надалі учасники отримають менторську підтримку та більш детальну та якісну розробку проєктів.

Від Одеської області взяли участь шість громад, які пройшли попередній відбір проєктів на конкурсній основі:

Шабівська сільська рада об'єднана територіальна громада

Білгород-Дністровська міська рада

Чорноморська міська рада

Подільська міська громада

Болградська міська рада

Арцизька міська територіальна громада

Реалізація проєктів з енергоефективності стане одним з пріоритетних напрямків для відновлення і розвитку Одеського регіону🇺🇦