Подільську громаду відібрано для участі у фінальному етапі конкурсу проекту з енергоефективності.

Дата: 03.02.2023 16:17

Подільську громаду відібрано для участі у фінальному етапі конкурсу проекту з енергоефективності, що реалізується Установою «Агенція регіонального розвитку Одеської області» спільно з громадською організацією «ДЦМ «ДОБРО» та громадською організацією «Екоклуб», в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом «Відродження» за фінансової підтримки Швеції.Фото без опису

Наша громада стала однією із 5 громад Одеської області, яка спільно з менторами доопрацьовуватиме проект з технічного боку та в подальшому розмістять його на краудфандинговій платформі «Моє Місто», ПРООН та інших майданчиках.

Сьогодні відбулась зустріч та урочисте нагородження сертифікатами, на якій представляла Подільську міську територіальну громаду Олена Музичук, перший заступник Подільського міського голови.

У ході бесіди, представники «Агенції регіонального розвитку Одеської області» розповідали про напрями своєї діяльності, поділилися актуальними грантовими можливостями для громад, а також розповідали про залучення інвестицій для реалізації регіональних проєктів розвитку, допомогу малому та середньому бізнесу тощо. Наприкінці зустрічі були обговорені і шляхи подальшої перспективної співпраці.