За партнерством Агенції регіонального розвитку Одеської області планується проведення Першого міжнародного інноваційного інвестиційного Форуму (м. Київ), на який запрошуємо представників бізнесу Одещини.

Дата: 25.10.2023 13:15

За партнерством Фото без описуАгенції регіонального розвитку Одеської області планується проведення Першого міжнародного інноваційного інвестиційного Форуму (м. Київ), на який запрошуємо представників бізнесу Одещини.

📌Захід проводиться в межах проєкту міжнародної співпраці ReACT4UA «Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі» за фінансування уряду Німеччини. Проєкт імплементується німецькою федеральною компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH спільно з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні.

📥Організаторами івенту є: ГО "Стратегія майбутнього", ГО «Цифрове майбутнє освіти» та ГС «Українська Асоціація Стартапів».

🔖Даний інвестиційний форум має на меті створити майданчик для зустрічі і обміну ідеями між інноваційними підприємцями, інвесторами, урядовими представниками та іншими зацікавленими сторонами. Форум сприятиме залученню інвестицій в інноваційні проекти в Україні, підтримці стартапів, а також сприянню обміну досвідом та знаннями для подальшого розвитку країни.

📘Деталі заходу:

Дата: 25 листопада

Місце: Київ 🇺🇦

На захід запрошуємо бізнес кола, яким цікаві:

✔ зустрічі з фахівцями міжнародних інвестиційних фондів;

✔ дискусії з інвесторами та представниками відомих бізнесів з понад 30 країн світу;

✔ професійні спікери та панельні дискусії;

✔ більше 8 годин плідного нетворкінгу;

✔ пітч інноваційних проектів;

🖌Білети обмежені!

🖍Членам Української Асоціації стартапів надається знижка 50%!

👉🏻 Більше інформації за посиланням:

ПРООН

ГО "Стратегія майбутнього"