Командою Агенції регіонального розвитку Одеської області проведено zoom-зустріч з Подільською міською радою з метою обговорення актуалізації Стратегії розвитку Подільської територіальної громади до 2025 року.

Дата: 14.09.2023 15:24

Командою Агенції рФото без описуегіонального розвитку Одеської області проведено zoom-зустріч з Подільською міською радою з метою обговорення актуалізації Стратегії розвитку Подільської територіальної громади до 2025 року.

🖍На онлайн заході між спеціалістами офісу роботи

з територіальними громадами, інвестиційного офісу та представниками Подільскої ТГ обговорено:

- кроки початку роботи над актуалізацією Стратегії розвитку міста Подільська до 2025 року;

- інвестиційно-привабливі ділянки Greenfield та Brownfield;

- сформовані проєкти громади з планування будівництва транспортно-логістичного центру та заводу з плазмової переробки сміття.

📌Кожна зі сторін підкреслила необхідність розробки презентацій профілю громади та проектів для потенційних інвесторів.

📍Агенція регіонального розвитку постійно вживає заходи для підтримки та створення міцного підґрунтя для стабільного соціально-економічного розвитку територіальних громад Одещини. Фахівці Агенції прагнуть зробити територіальні громади спроможними та допомогти їм у розробці ініціатив, які створюють додану вартість, робочі місця, підтримують екологію, здоров’я мешканців та зміцнюють економіку регіону.