Всеукраїнська програма ментального здоров’я "Ти як?"

22 Лютого, 2024 р., 15:01
Навʼязливі думки про щось погане чи обтяжливі спогади — теж привід звернутися до спеціаліста або сімейного лікаря, який пройшов навчання за програмою ВООЗ mhGAP. Особливо, якщо вони виснажують уже тривалий час.
21 Лютого, 2024 р., 11:57
Назад до цивільного життя повертається все більше захисників і захисниць України. Це наші однолітки, однокласники, це люди, які стоять поруч у метро чи на касі, і мало що видає в них ветеранів війни. Власне, як і те, крізь що вони проходять, аби повернутися не лише додому, а й до нормального життя.
20 Лютого, 2024 р., 14:52
Невеличкий челендж. Згадуємо прості техніки і кажемо «дякую» (оточуючим або й собі) — це заспокоює та зосереджує на чомусь теплому й позитивному.
19 Лютого, 2024 р., 16:54
Щоб бути норм, треба звикнути, що деякі речі — теж норм, і не варто їх соромитися. Бережіть себе.
16 Лютого, 2024 р., 15:51
Довіра до фахового погляду на ментальне здоров'я зросла на 12%.  Про це свідчать результати другої хвилі дослідження компанії Gradus у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?».
15 Лютого, 2024 р., 16:44
Це не тест на витривалість — лише нагадування подихати. Ритм виконання вправи може відрізнятися — зробіть його найбільш комфортним для себе.
14 Лютого, 2024 р., 11:09
Не журіть себе, якщо ввечері ви й не помітили, як проміняли фільм чи книгу на вірусні ролики у мережі. Часом такий контент відволікає, заспокоює, інколи навіть мотивує.
12 Лютого, 2024 р., 11:00
Хто подбає про тих, хто дбає про всіх? Мова про мам, що часто нехтують відпочинком, власним сном і здоров’ям – аби лише у рідних все було добре.
09 Лютого, 2024 р., 11:33
Пам’ятаймо, що батьки дітей з інвалідністю не потребують особливого ставлення чи специфічного спілкування. Вони такі ж батьки, як усі інші.
09 Лютого, 2024 р., 09:27
Сімейний лікар є найпершим порадником у всіх скаргах на здоров’я, зокрема й ментальне. Терапевтка Ірина Шиманська поділилася власним досвідом після навчання за програмою ВООЗ mhGAP і пояснила, чому радить звертатися по допомогу вчасно.