Південне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці

13 Листопада, 2023 р., 10:43
У зв'язку із виявленням випадків захворюваності на гепатит А, варто зазначити, що цей вірус поширюється не лише в побуті, але й на робочих місцях.
13 Листопада, 2023 р., 10:40
Відбулося засідання колегії для оцінки діяльності Південного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці за 9 місяців 2023 року та сформульовані завдання для підвищення його продуктивності до кінця поточного року.
10 Листопада, 2023 р., 10:45
Відділ з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України проводить сеанс «Прямої телефонної лінії»:
07 Жовтня, 2023 р., 07:30
Кожна людина заслуговує на гідне життя, коли вона має можливість реалізувати свої необхідні потреби. А важливу роль у здобутті гідного життя грає робота.
27 Вересня, 2023 р., 13:23
Сьогодні у рубриці #гігієна_праці_в_деталях разом з Оленою Гординою розглядаємо порядок надання документів для проходження медичного огляду працівників певних категорій.
21 Вересня, 2023 р., 11:21
21 Вересня, 2023 р., 11:15
Мобінг- даний термін вживається лише тоді, коли йдеться про приниження на роботі. Найчастіше цей вид цькування проявляється як психологічне знущання над колегою чи групою працівників або керівництвом.