15 Травня, 2024 р., 15:08
Відділ з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України проводить сеанс «Прямої телефонної лінії»:
15 Травня, 2024 р., 15:06
15 Травня, 2024 р., 15:03
15 Травня, 2024 р., 14:42
Соціальний захист та реалізація прав людей з обмеженими можливостями за державним пріоритетом через створення робочих місць
06 Травня, 2024 р., 14:17
Відділ з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України проводить сеанс «Прямої телефонної лінії»:
06 Травня, 2024 р., 14:07
Сьогодні у нашій постійній рубриці #ЗАПИТАННЯ_ВІДПОВІДІ розглядаємо, чи може підприємство направити рекомендованим листом трудову книжку працівника за адресою, зазначеною ним в заяві про видачу трудової книжки, якщо це не адреса законного представника і не адреса такого працівника.
03 Травня, 2024 р., 13:37
На сьогоднішній день є досить багато непоодиноких випадків, коли роботодавці використовують працю фізичних осіб приховуючи трудові відносини.
16 Квітня, 2024 р., 14:14
16 Квітня, 2024 р., 14:06
Державна служба України з питань праці