26 Березня, 2024 р., 08:02
«Дякую всім, хто працює для ліквідації наслідків російських ударів. Київ – балістика сьогодні, пошкоджені будинки, будівля Академії мистецтв. Постраждали люди – усім надано необхідну допомогу. Слава богу, в Академії не було дітей. Розбір завалів триває увесь день. Одеса і Миколаїв – після ударів по енергообʼєктах ситуація непроста, всі необхідні служби, ремонтні бригади були задіяні. Вдень знов удар по Одесі – люди були травмовані. Харків – досі особливо складно, але кожен день потроху додає енергії місту. Я вдячний усім, хто працює заради міста, усім, хто дбає про людей і допомагає ближньому. Зараз надзвичайно важливо звертати увагу на тих, хто потребує підтримки. І навіть якщо людям буває незручно просити інших про допомогу, будь ласка, зверніть увагу самі, підтримайте, не залишайте людей наодинці зі складнощами».
25 Березня, 2024 р., 15:44
Днями заступник Подільського міського голови Людмила Задорожна провела робочу нараду з колективом Центру первинної медико-санітарної допомоги Подільської міської ради. Головні теми, які обговорювалися, стосувалися підбиття підсумків за 2023 рік та реалізації певних планів та завдань у поточному році.
25 Березня, 2024 р., 08:25
«Цей тиждень дав багато результатів у відносинах із партнерами. Євросоюз – рішення про Фонд допомоги Україні обсягом 5 мільярдів євро. Це суттєво підтримає наш захист. Є також і новий транш макрофіну від Євросоюзу – 4,5 мільярда євро. МВФ – є рішення про новий транш, майже 900 мільйонів доларів. Канада – є 2 мільярди канадських доларів макрофіну, прямої бюджетної підтримки. Є хороші результати і щодо пакетів оборонної підтримки – є й отримані пакети, і оголошені нові. Це артилерія, дрони, бронетехніка».
25 Березня, 2024 р., 08:19
Сучасні фортифікації передбачають систему траншей, бліндажів та інших укриттів як для особового складу, так і техніки.
25 Березня, 2024 р., 08:17
Подільська міська рада отримує багато звернень від населення стосовно ремонту доріг у нашій громаді.
23 Березня, 2024 р., 12:13
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЩИРО ВІТАЄ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ КОМАНДИРА БАТАЛЬЙОНУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ ПІДПОЛКОВНИКА ДЕНИСА КАРПІЯ!