03 Грудня, 2021 р., 11:56
3 грудня 2021 року в міському парку «Слава Труду» було проведено вуличну акцію «Єднаймось проти насильства». В акції взяли участь всі суб’єкти, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, а саме: заступник Подільського міського голови Людмила Задорожна, представники Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Подільської міської ради Подільського району Одеської області, Подільського міського центру соціальних служб, служби у справах дітей Подільської міської ради Подільського району Одеської області, Подільського РУП ГУНП в Одеській області, Подільського центру надання БВПД.
03 Грудня, 2021 р., 11:25
Шановні подільчани!  Щороку 3 грудня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей з особливими потребами, як нагадування людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з обмеженими  можливостями.  Висловлюю слова щирої подяки людям, котрі опікуються особами з обмеженими можливостями.   Бажаю всім міцного здоров'я,   впевненості в своїх силах   і родинного затишку. З повагою, Подільський міський голова                                                         Анатолій Іванов.
02 Грудня, 2021 р., 14:11
Станом на 1 грудня, по Подільську, поступило 36 підтверджених випадків захворювання на COVID-19.
01 Грудня, 2021 р., 08:00
1 грудня 2021 року 30-ліття Всеукраїнського референдуму 1991 року, адже саме у цей день український народ висловився за відновлення Незалежності України.
01 Грудня, 2021 р., 08:00
Шановні працівники прокуратури!
30 Листопада, 2021 р., 14:43
#bezbariernist, #безбарєрність, #barrierfree, #бізнесбезбарєрів, #історіїякінадихають