Вулична акція «Єднаймось проти насильства»

Дата: 03.12.2021 11:56

3 грудня 2021 року в міському парку «Слава Труду» було проведено вуличну акцію «Єднаймось проти насильства». В акції взяли участь всі суб’єкти, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, а саме: заступник Подільського міського голови Людмила Задорожна, представники Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Подільської міської ради Подільського району Одеської області, Подільського міського центру соціальних служб, служби у справах дітей Подільської міської ради Подільського району Одеської області, Подільського РУП ГУНП в Одеській області, Подільського центру надання БВПД.

Якщо ви стали жертвою або свідком домашнього насильства звертайтесь на 102 – поліція

Якщо Ви потребуєте консультації але ще не готові звернутися до поліції з даного питання, то можете зателефонувати на номери «гарячих ліній», де Вам нададуть консультації та роз’яснення:

цілодобова безкоштовна урядова «гаряча лінія» з протидії домашньому насильству – 15-47, 116-123 (з мобільного); 0800500335 – національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації;

мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі

м. Подільськ; вул. Бочковича, 4

тел.: 0660005923