Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Інформація про категорії ВПО, які можуть втратити право на виплати через значні витрати, що покриваються без допомоги держави.

Дата: 27.10.2023 09:35
Кількість переглядів: 111

Урядом було ухвалено посФото без описутанову від 11.07.2023 № 709 «Деякі питання підтримки внутрішньо переміщених осіб», в якій були роз’яснені умови надання грошової допомоги переселенцям. Тому підготували для вас інформацію про категорії ВПО, які можуть втратити право на виплати через значні витрати, що покриваються без допомоги держави.

Зокрема, якщо за результатами перевірки отримувачів через державні реєстри буде прийняте рішення про припинення допомоги, громадянина про це буде повідомлено органом соціального захисту населення або за технічної можливості – засобами мобільного зв’язку чи електронного сповіщення через Єдину інформаційну систему соціальної сфери.

Однак, у разі незгоди, кожен має право оскаржити таке рішення до органу соцзахисту населення, подавши необхідні документи для продовження отримання виплат.

Важливо відзначити, що відповідно до цієї постанови, внутрішньо переміщені особи, у яких народилися діти після переміщення, також мають право на допомогу. Крім того, тепер існує можливість відмовитися від статусу внутрішньо переміщеної особи дистанційно, без необхідності особистого звернення до органу соціального захисту населення.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора