Запобігання та протидія домашньому насильству

10 Січня, 2024 р., 15:42
НАСИЛЬСТВУ НЕМАЄ ВИПРАВДАННЯ!
27 Листопада, 2023 р., 14:51
З 25 листопада розпочалася щорічна акція “16 днів проти насильства”, яка триватиме до 10 грудня.
26 Квітня, 2023 р., 15:24
         Попри війну, проблема домашнього насильства не стає менш важливою. Війна, як і будь-яка екстремальна ситуація, загострює проблеми людей, які були й до цього. Зокрема, це стосується насильства в родинах. Коли люди, які живуть у постійному стресі, опиняються в одному приміщенні, залежать один від одного та не можуть відволіктися, нерідко виникають ситуації домашнього насильства.
03 Грудня, 2021 р., 12:00
З 25 листопада до 10 грудня триває Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».
25 Жовтня, 2021 р., 14:36
           Кожна дитина має право на захист, і сьогодні поговоримо про таку проблему, як насильство над дитиною. Дитина може відчути прояви насильства у родині або за межами домівки. Тому, аби захистити дитину від будь – яких форм насильства, кожен громадянин повинен бути небайдужим і повинен знати, куди можна звернутися у разі виявлення такої ситуації.