Всеукраїнська програма ментального здоров’я "Ти як?"

03 Червня, 2024 р., 11:06
Хто зізнається про те, що часто в стосунках потрапляє в одну і ту ж халепу?
30 Травня, 2024 р., 14:44
Під звуки останнього дзвоника Міністерство освіти і науки України, програма ментального здоров’я Ти як?, ЮНІСЕФ та психологиня Світлана Ройз запрошують вчителів/-ьок та учнів й учениць одним словом підбити підсумки навчального року, що минув!
30 Травня, 2024 р., 14:40
36,6% молодих українців знають певні техніки для психологічної самодопомоги, а 34,4% використовують їх. Серед найпопулярніших — прослуховування музики, розмови з друзями, перегляд фільмів чи серіалів, та фізичні вправи.
30 Травня, 2024 р., 14:39
Це не ми такі, це інтернет нас такими зробив.
29 Травня, 2024 р., 11:37
Для того аби навчити підлітків піклуватися про власне ментальне здоров’я Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?» за підтримки Міністерство освіти і науки України розробили рекомендації для проведення уроків з ментального здоров’я – «уроків стійкості» - у закладах загальної середньої (7-11 класи) та професійної (професійно-технічної) освіти.
28 Травня, 2024 р., 14:36
Чисельність жінок, які боронять країну, щоденно зростає. Відповідно й чисельність військовослужбовиць, які повертатимуться додому ветеранками й адаптуватимуться до цивільного життя з часом тільки зростатиме.
25 Травня, 2024 р., 15:48
Рішення звернутися до психолога, психотерапевта чи психіатра не даються легко.
23 Травня, 2024 р., 12:46
«Я норм» розшифровується по-різному.Добре пам’ятати про це завжди, щоби бути добрішими до інших  як твоє «норм».
23 Травня, 2024 р., 12:34
У великому місті, мешканців якого поглинає стрес і напруга, живуть двоє підлітків, які випадково стають свідками дивної події. Зацікавлені дізнатися, що ж відбувається, вони починають своє імпровізоване розслідування.