Онлайн-курс з протидії домашньому насильству.

Дата: 26.07.2023 10:57

Домашнє насильство не моФото без описужна замовчувати, воно потребує ефективного реагування і скоординованих дій. Попри війну, проблема домашнього насильства не стає менш важливою.

👉 Одним з пріоритетів Мінсоцполітики та Національна соціальна сервісна служба України є запобігання та протидія домашньому насильству.

💻 З метою отримання додаткових знань та інструментів, які допоможуть вам краще зрозуміти сутність проблеми насильства, рекомендуємо пройти онлайн-курс "Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні".

📍 Курс розрахований на фахівців, які працюють у сфері протидії домашньому насильству на національному та місцевому рівнях, а також для спеціалістів, які надають послуги постраждалим особам.

📲 Онлайн-курс доступний за посиланням: https://knowledgestudio.org.ua/

❗️ Пам'ятайте: в Україні за телефонним номером 15-47 цілодобово та безкоштовно діє „гаряча лінія" з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству.