Інвестиційна діяльність

22 Травня, 2023 р., 13:37
Делегація Подільської міської ради протягом декількох днів перебувала з візитом у м. Хинчешти (Республіка Молдова), під час якого було підписано Меморандум про встановлення партнерства та співпраці.
26 Квітня, 2023 р., 08:39
Згідно з державною програмою мікрогранту «Власна справа» в рамках проекту єРобота, основними умовами отримання гранту на створення або розвитку власного бізнесу є:
06 Квітня, 2023 р., 13:57
Запрошуємо школярів та членів їх родин, освітян та усіх активних громадян долучитися до Всеукраїнського проєкту «Мішечок» від Міжнародного молодіжного руху School Recycling World.
28 Березня, 2023 р., 14:52
Компанія «SEO.UA» -  один з лідерів з просування сайтів в пошукових системах оголошує про початок конкурсу для учнів та студентів українських навчальних закладів. Цей конкурс має назву: «Ми самі творимо своє майбутнє». Переможець конкурсу отримає стипендію у розмірі 20000 гривень!
28 Березня, 2023 р., 14:34
В межах програми підтримки молодіжних підприємств, яка здійснюється Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), у партнерстві з Making Cents International (MCI) MCI та ГО «Школа усвідомленого підприємництва» в рамках реалізації першої цілі програми “Мріємо та діємо”, оголошуємо конкурс на відбір 15 (п’ятнадцяти) молодіжних бізнесів (малих та середніх підприємств) для надання сфокусованої (експертної, менторської та матеріальної) підтримки для адаптації бізнесу до умов діяльності під час війни.
28 Березня, 2023 р., 14:33
24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.
28 Березня, 2023 р., 14:26
EU4Business оголосила конкурс на грантову підтримку для українських малих та середніх підприємства з областей бойових дій. В межах проєкту 10 компаній отримають гранти по 10 000 євро на розвиток бізнесу.
24 Березня, 2023 р., 13:57
Сьогодні, у стінах міськради, відбулась онлайн-зустріч керівництва Подільської громади та німецького міста Боркен.