Оголошення та повідомлення

30 Січня, 2024 р., 10:28
До уваги надавачів та отримувачів соціальних послуг!
29 Січня, 2024 р., 15:21
Департамент житлово-комунального господарства архітектури та земельних відносин Подільської міської ради Подільського району Одеської області повідомляє про початок роботи над проектом місцевого плану управління відходами Подільської міської територіальної громади.
23 Січня, 2024 р., 08:39
Ветерани та ветеранки, чинні військовослужбовці та військовослужбовиці, Український ветеранський фонд запрошує вас взяти участь в онлайн-опитуванні про ваші актуальні потреби та бачення можливостей для кар’єрного і професійного зростання.
17 Січня, 2024 р., 08:36
Всі повітряні цілі були збиті нашими силами ППО, проте є влучання уламків безпілотників по обʼєктам цивільної інфраструктури. Відбулося загоряння квартир у житловому будинку. Пожежі було оперативно ліквідовано. Поруч із будинком загорілися легкові автівки, вибуховою хвилею вибиті вікна та вітрини у магазинах. Станом на 04:00 відомо про щонайменше трьох поранених людей. Медики надають всю необхідну допомогу.
12 Січня, 2024 р., 15:12
Урядом України 4 серпня 2023 року прийнято постанову № 812 «Про затвердження Примірного положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб».
08 Січня, 2024 р., 14:00
У пунктах є можливість погрітися, випити гарячого чаю чи кави, зарядити гаджети тощо.
22 Грудня, 2023 р., 16:20
Метою даного аналізу є дослідження ефективності, виконання та впливу норм Закону на функціонування ринку природного газу, діяльність суб’єктів ринку природного газу та якість надання послуг з постачання природного газу споживачем.
21 Грудня, 2023 р., 09:19
Головне управління ДПС в Одеській області, з метою підвищення податкової культури та недопущення порушень податкового законодавства, запрошує взяти участь у  семінарі на тему: «Безкоштовний мобільний застосунок «Моя податкова» та «Проведення розрахункових операцій із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій/програмних реєстраторів розрахункових операцій».
20 Грудня, 2023 р., 13:25
Всеукраїнська асоціація громад (ВАГ) за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО) продовжує реалізацію проєкту «Програма підтримки продовольчої безпеки «Згуртовані громади» та пропонує скористатися можливістю здійснення перевезень вантажів допомоги за рахунок проєкту у громади, які потерпіли від агресії російської федерації та деокуповані громади, а також ті, які прихистили у себе внутрішньо переміщених осіб. Реалізацію проєкту розпочато з перших тижнів війни. Його завданням стала підтримка громад через логістику товарів першої необхідності. Проект об’єднав міста і села, благодійні фонди та міжнародних донорів довкола спільної мети – допомогти постраждалим громадам вистояти та відновитися. Проєкт охоплює всі регіони України, крім тимчасово окупованих територій. В рамках проєкту здійснено понад 160 перевезень до 572 територіальних громад, які постраждали від війни та/або прихистили у себе ВПО. Для підтримки життєдіяльності територіальних громад та потреб їх мешканців перевозились продукти харчування, ліки, засоби гігієни, предмети першої необхідності, спальні мішки, електроковдри, електрообігрівачі, дрова, промислові генератори, матеріали для встановлення модульних будиночків та матеріали для швидкого усунення проблем руйнації приміщень та багато інших вантажів. Також під час релокації фермерського господарства з Донецької області у Полтавську перевозилась худоба, а в рамках ініціативи USAID на підтримку стійкості агросектору (AGRI-Україна) перевезено та передано насіння домогосподарствам та фермерам. В результаті перевезень доставлено понад 1400 тонн вантажів, допомогу отримали понад 200 000 осіб, в т.ч. понад 50000 домогосподарств отримали насіння овочів (400 кг) від міжнародних компаній та насіння моркви (530 кг) від міжнародної компанії Bayer, 856 фермерів – насіння кукурудзи (375 т) та озимого ріпаку (12,4 т) бренду DEKALB від Bayer. В рамках проєкту донорами стали 80 громад та 20 організацій. Серед донорів та партнерів: фундація Олени Зеленської, Херсонська обласна військова адміністрація, ТОВ «Нова пошта», Берегівська районна Мальтійська служба допомоги, Асоціація «Об’єднання прикордонних органів самоврядування Закарпаття», благодійні фонди та організації, територіальні громади «тилових» областей. На даний час ВАГ реалізує наступний етап проєкту «Згуртовані громади», в якому заплановано збільшити кількість перевезень допомоги у деокуповані та прифронтові територіальні громади та для ВПО за рахунок проєкту. Такими перевезеннями можуть скористатися обласні військові адміністрації та громади для забезпечення життєдіяльності та відновлення територій, а також підтримки громадян, які опинилися у складних умовах військових дій російської федерації. Якщо Ви маєте можливість допомогти постраждалим громадам, їх мешканцям, внутрішньо переміщеним особам чи дрібним фермерам та/або у Вас є потреба доставити до них необхідні вантажі, - звертайтеся за електронною адресою: www.communities.org.ua office@communities.org.ua або sliusarchyk@communities.org.ua. Ми організуємо логістику та забезпечимо перевезення таких вантажів за рахунок проєкту “Згуртовані громади”.