«ЖОВТИЙ» рівень епідемічної небезпеки

Дата: 07.12.2021 13:42

7 грудня відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Подільської міської ради Подільського району Одеської області стосовно введення «ЖОВТОГО» рівня епідемічної небезпеки.

Згідно протоколу 19/2021 з 00:00 годин 7 грудня 2021 року на території Подільської міської територіальної громади  введено «ЖОВТИЙ» рівень епідемічної небезпеки.

Постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), були застосовані на території Подільської міської територіальної громади обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «ЖОВТОГО» рівня епідемічної небезпеки додатково до обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених  «ЗЕЛЕНИМ» рівнями епідемічної небезпеки. (детальнішеу протоколі).

Посилання на протокол https://podilska-gromada.gov.ua/news/1638876852/