Новини податкової інспекції

08 Квітня, 2024 р., 09:08
Головне управління ДПС в Одеській області повідомляє, що правові основи звільнення від оподаткування ПДВ встановлено статтею 197 розділу V та підрозділом 2 розділу XX Податкового кодексу України (далі – ПКУ).
08 Квітня, 2024 р., 09:07
Легалізація трудових відносин і заробітних плат, протидія незаконній господарській діяльності, контроль за видачею суб`єктами господарювання відповідних розрахункових документів при проведенні розрахункових операцій, отримання суб’єктами господарювання відповідних дозвільних документів на право здійснення господарської діяльності – у фокусі уваги  Державної податкової служби України.
05 Квітня, 2024 р., 14:12
Як закрити зміну в РРО при форс-мажорних обставинах?
27 Березня, 2024 р., 13:56
Державна податкова служба України нагадує, що наразі діють коди згідно з Українським класифікатором товарів зовнішньоекономічної діяльності (далі – УКТ ЗЕД), запроваджені Законом України від 19 жовтня 2022 року № 2697-IX «Про Митний тариф України».
27 Березня, 2024 р., 13:55
Головне управління ДПС в Одеській області нагадує, що триває кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2023 року. Платник податків може обрати зручний для себе спосіб подачі податкової декларації про майновий стан і доходи:
28 Лютого, 2024 р., 16:19
Головне управління ДПС в Одеській області повідомляє, що згідно з частиною першою ст. 1 Закону України від 02 жовтня 1996 року № 393/96-ВР «Про звернення громадян» (із змінами, далі – Закон № 393) громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об’єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, медіа, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов’язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.