Новини податкової інспекції

22 Листопада, 2023 р., 16:42
Головне управління ДПС в Одеській області повідомляє, що при відправці продавцями товарів будь-яким експедитором (логістичною компанією) в Україні, який не має статусу ні кур’єра, ні перевізника, не є учасником відносин купівлі-продажу, не передає право власності на товар та не бере участі в розрахунку за нього відповідно до договору про надання послуг, фіскальний касовий чек має бути сформований до відправки товару та вкладений продавцем у коробку з товаром, або надісланий покупцеві при або до передачі його експедитору (логістичній компанії).
22 Листопада, 2023 р., 16:41
ВІДЕО:https://www.facebook.com/watch/?v=6702863473143907&extid=CL-UNK-UNK-UNK-AN_GK0T-GK1C&ref=sharing
22 Листопада, 2023 р., 16:40
Державна податкова служба України звертає увагу платників податків, які обрали спрощену систему оподаткування, що, починаючи із 01.01.2022, втратили чинність норми Податкового кодексу України, які дозволяли не застосовувати реєстратори розрахункових операцій або програмні реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО/ПРРО). З огляду на це платники податків (крім першої групи) при здійсненні розрахунків у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобов’язані застосовувати РРО/ПРРО на загальних підставах.
22 Листопада, 2023 р., 16:39
Головне управління ДПС в Одеській області продовжує інформувати платників податків про актуальні питання щодо особливостей застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО/ПРРО) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.
17 Листопада, 2023 р., 16:05
15 Листопада, 2023 р., 10:17
Головне управління ДПС в Одеській області надає рекомендації стосовно відображення у розрахункових документах реєстраторів розрахункових операцій та програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО/ПРРО) інформації щодо оплати товарів частинами.
15 Листопада, 2023 р., 10:15
Головне управління ДПС в Одеській області нагадує, що в Державній податковій службі України оновлено версію програмного забезпечення безоплатного ПРРО від ДПС для операційних систем Android та iOS.