Вулична акція з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми
Сьогодні, 17 жовтня, в міському парку відбулася вулична акція з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Захід пройшов під головуванням заступника Подільського міського голови Таїсії Скрипнік.
У акції взяли участь представники всіх суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії торгівлі людьми, зокрема:
Департамент соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я,
Подільський міський центр соціальних служб,
Служба у справах дітей,
Подільський міський соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,
Подільський РУ ГУНП в Одеській області,
Управління освіти і гуманітарної політики,
Подільський відділ надання безоплатної правничої допомоги.
Під час акції фахівці розповсюджували інформаційні листівки, проводили роз’яснювальну роботу з громадянами щодо ризиків, пов’язаних із торгівлею людьми, а також надавали контактні телефони гарячих ліній та суб’єктів взаємодії.
Нагадаємо, що жертвами торгівлі людьми може стати будь-хто - жінки, чоловіки, діти, особи літнього віку та люди з інвалідністю. Саме тому профілактична робота у цьому напрямку залишається одним із пріоритетів для органів місцевого самоврядування.
