Онлайн-нарада з питань організації додаткових місць для тимчасового розміщення евакуйованого населення
Виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський взяв участь в онлайн-нараді з питань організації додаткових місць для тимчасового розміщення евакуйованого населення на території Подільського району.
У ході наради були обговорені шляхи підготовки громад до прийому внутрішньо переміщених осіб. Кожній громаді району було доведено певну кількість місць, які необхідно підготувати для тимчасового розміщення евакуйованих осіб.
Подільська громада підтвердила свою готовність долучитися до загальнодержавної справи та надати підтримку постраждалим. Наша громада ніколи не стояла осторонь у складні для країни часи та завжди була і залишається відкритою до допомоги. Ми готові надати не лише необхідні ресурси, але й надійний прихисток усім, хто був змушений залишити свої рідні оселі.
