Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ПОДІЛЬСЬКА ГРОМАДА ВШАНОВУЄ ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЇВ УКРАЇНИ

Дата: 23.05.2025 10:33
Кількість переглядів: 262

Фото без описуЩодня в центрі міста Подільськ проводиться акція нагадування та вшанування пам’яті загиблих Захисників та Захисниць України. О 9:00 родини Героїв-земляків разом з організатором акції – представником ГО «Про тих, про кого мовчать» Оленою Гутник долучаються до загальнонаціональної хвилини мовчання, аби вшанувати тих, хто віддав найдорожче — своє життя за мирне небо над нашою державою.

Сьогодні, 23 травня, виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський зустрівся з родинами загиблих Героїв Подільської громади – Світланою Гаян, Людмилою Букацелою та представником ГО «Про тих, про кого мовчать» Оленою Гутник. У ході зустрічі було обговорено важливі соціальні питання, які стосуються підтримки родин загиблих.

Крім того, Олег Богданович передав символічні банери із написом «Хвилина мовчання! Зупинись!». Ці банери стануть важливим візуальним нагадуванням для всіх мешканців громади про необхідність єдності та поваги до подвигу наших Героїв.

Закликаємо всіх жителів Подільської громади щодня долучатися до хвилини мовчання о 9:00 та вшанувати пам’ять тих, хто поклав життя за свободу і незалежність України.



« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано