Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Форум «Реімбурсація 2024» НСЗУ

Дата: 09.10.2024 17:02
Кількість переглядів: 188

Фото без опису2024 - рік сталого розвитку програми реімбурсації і доступності ліків для пацієнтів. У Києві проведено форум «Реімбурсація 2024» НСЗУ у співпраці з проєктом Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) USAID Ukraine - USAID Україна “Безпечні, доступні та ефективні ліки для українців” (SAFEMed) Management Sciences for Health, а також МОЗ, Верховної Ради України, аптечних мереж, громадських та пацієнтських організацій. Директор Центру первинної медико-санітарної допомоги м. Подільськ Любов Мемей також долучилася до  заходу.

Директорка проєкту SAFEMed USAID Activity Ребекка Коуллер зазначила, що програма реімбурсації щороку розширюється, проте викликом все ще є збільшення рівня обізнаності про неї як серед пацієнтів, так і серед лікарів, представників фарміндустрії. Сьогодні, окрім розширення програми, важливим аспектом є її доступність, тож важливо і надалі працювати над комунікацією, щоб і лікарі, і пацієнти знали про програму реімбурсації.

Результати реалізації програми реімбурсації — це робота на користь наших громадян. На цьому наголосив Голова Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький під час звернення до учасників заходу. За його словами, зростання програми до майже 5 млн користувачів та понад 15 тис. аптек, які відпускають “Доступні ліки”, відбулося завдяки довірі пацієнтів та партнерів.

Голова НСЗУ Наталя ГУСАК зазначила, що сталість і розвиток програми реімбурсації неможливо говорити, не згадуючи сімейних лікарів, лікуючих лікарів, які дбають про здоров’я українців, які бачать, як завдяки програмі реімбурсації можна проводити профілактику захворювання. Без них ми б не змогли донести інформацію до пацієнтів та організувати їх фінансовий захист, який є однією з наших цілей. Реалізація програми “Доступні ліки” — це унікальний досвід, набутий в часи пандемії та повномасштабної війни. Наступним викликом будуть євроінтеграційні процеси, щоб ми змогли ефективно увійти в європейський простір з абсолютно діючою програмою реімбурсації.



« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано