ІНТЕРВ'Ю З ЕКСПЕРТОМ

Дата: 18.09.2024 12:14

Фото без описуКоординаційний центр з психічного здоров’я КМУ продовжує сезон інтерв’ю з експертами на тему ментального здоров’я.

Гостем нового епізоду стане Андрій Костюк, начальник Управління психологічної служби Міністерства внутрішніх справ України.

Він розкаже щодо важливості піклування про ментальне здоров’я чоловіків, як знаходити підходи до тих, хто не звик проявляти турботу про себе, а також торкнеться теми можливостей допомоги та підтримки.

Розмову буде вести експертка Координаційного центру Ольга Горбаньова.

У середу, 18 вересня, о 12:00 дивіться онлайн на сторінці Координаційного центру з психічного здоров’я КМУ.

Технічний супровід події відбудеться за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України»

У глядачів буде можливість в прямому ефірі поставити питання спікеру.